Úvodná stránka
O nás
Rodinný apartmán
Apartmán do záhrady
Modrý apartmán
Západný apartmán
Izba pre dve osoby
Kuchyňa
Biologické kúpacie jazierko
Spoločenská miestnosť
Fotogaléria
Detské ihrisko
Atrakcie
Kontakt


Predpoveď počasia
www.meteo.sk

Gazdovský dvor „U Tlačiarov“

Možno sa pýtate, prečo taký zvláštny názov. Dôvod je jednoduchý; v tomto dome kedysi naši pra-pra-prarodičia robili modrotlačové látky. A hoci už nikto z tých, ktorí by sa na to pamätali, nie sú medzi nami, prezývka "Tlačiar" rodine zostala.Tlac    Tlac
ukážky modrotlače

Gazdovský dvor "U tlačiarov" je ubytovacie zariadenie, vystavané na základoch pôvodného humna, pripojeného k rodinnému domu v liptovskom štýle. Našou snahou bolo, asby novostavba zvonku zachovávala pôvodný ráz humna a zároveň poskytovala príjemné a útulné ubytovanie.

Dom     Dom     Dom     Dom

V objekte sú štyri izby, z toho tri apartmánového typu. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. K objektu tiež patrí kaviareň s barom na prízemí, ktorá taktiež poskytuje možnosť útulného posedenia v rodinnom nefajčiarskom prostredí a v lete aj možnosť posedenia na terase. V zime je pre fajčiarov vyhradené miesto v krytom dvore. Gazdovský dvor U tlačiarov rád uvíta všetkých záujemcov o dovolenku vo vidieckom štýle so všetkým čo k tomu patrí. K objektu patrí nádherná priestranná záhrada. V lete je tam možnosť príjemného posedenia pri opekaní, či grilovaní.

Zahrada     Zahrada     Zahrada
v lete

Zahrada     Zahrada     Zahrada
v zime

Tí, ktorí žijú v meste a nemali doteraz možnosť okúsiť život na dedine si môžu v prípade záujmu vyskúšať celý rad bežných gazdovských prác, od kálania dreva, kosenia, hrabania trávy, pletenia košov až po kŕmenie zvierat a ich opatrovanie. Radi privítame najmä rodiny s deťmi, pretože ku gazdovskému dvoru neodmysliteľne patria psy, mačky, ovečky a do budúcna aj ďalšie domáce zvieratká ako husi, kačky, sliepky, králiky a kone.

Zvierata     Zvierata     Zvierata    
Zvierata     Zvierata
naše zvieratká

Ako ďalšie doplnkové služby ponúkame možnosť ubytovania so psom (pes grátis), požičanie detskej postieľky pre bábätká, sprievodcovské a prekladateľské služby, predaj domáceho včelieho medu ( podľa sezóny), požičiavanie opaľovacích lehátok a samozrejme flexibilne reagujeme na vaše vlastné nápady, či podnety. V období mimo hlavnej sezóny je náš objekt ideálny na organizovanie menších seminárov, alebo workshopov, prípadne rodinných stretnutí pri príležitosti oslavy narodenín, či jubilea. V prípade, že ide o homogénnu skupinu (či už kolegov, alebo rodinných príslušníkov) sme schopný pohodlne ubytovať 20 ľudí. Kaviareň je v takýchto prípadoch možné uzavrieť a prerobiť na konferenčnú miestnosť, či zorganizovať v nej rodinné posedenie.

 
©2005-2013 All rights reserved
Partneri: Ubytovanie Nízke Tatry   Ubytovanie Liptov   Dovolenka na Slovensku   www.LastMinute.sk   www.NetTravel.cz   www.taxiliptov.szm.sk   ubytovanie   Ubytovanie na Slovensku